Готелі 18+ в Єгипті. Частина 2. ШАРМ-ЕЛЬ-ШЕЙХ .

Готелів для дорослих в Шармі не дуже багато і вони різного рівня.

🔅CORAL BEACH RESORT MONTAZAH THE VIEW 4*. Перша лінія. Великий пляж (400м) і розкішний кораловий риф. Сам готель середньої якості. Але і ціна на нього невелика.

🔅BARON PALMS RESORT 5*. 16+. Територія невелика, але вишукана. Басейн з підігрівом взимку з джакузі просто неба та водоспадами. Затишна атмосфера з живою музикою в барах і смачною кухнею в ресторані. Готель на 2-й лінії, але до пляжу лише 150 м через шопінг-авеню.

🔅IBEROTEL PALACE 5*. Готель змінив концепцію на “Adult only 16+” 1 жовтня 2021 року. Трохи застарілий, але якісний і доглянутий. Знаходиться в найбільш безвітряній піщаній бухті та поруч зі Старим містом. Є також кораловий пляж, на який кілька раз на день курсує безкоштовний човен.

🔅RIXOS SHARM EL SHEIKH 5*. Luxury готель з високим рівнем сервіса. Пропонує унікальну концепцію UAll. Велика кількість ресторанів і барів, і майже 60 найменувань імпортного алкоголю. Можливість користуватися інфраструктурою готелю Rixos Premium Seagate і розважальним парком AQUAVENTURE PARK – це 16 водних гірок і 5 атракціонів.

Також в Шарм-ель-Шейху є декілька резортів, на території яких є окремі зони тільки для дорослих. В пошуку їх пропонують теж як окремі готелі.

✅ROMANCE REGENCY CLUB 5*. Частина території готелю Regency Plaza Aqua Park & Spa 5*. На першій лінії, з басейнами і власним рестораном. При цьому гості Romance Regency Club 5* можуть користуватися всією територією готелю Regency Plaza Aqua Park & Spa 5*. Є скарги щодо чистоти і якості харчування.

✅ROYAL MONTE CARLO SHARM EL SHEIKH 5*. 16+. Розташований на території Monte Carlo 5*. Чисто, красиво, респектабельно. У гостей комплексу є додаткові привілеї. Приватна зона на пляжі. Доступ в The Royal lounge, де протягом дня подають напої, легкі закуски, сніданки та обіди. Гості цього готелю можуть користуватися територією готелю Monte Carlo 5*.

✅ROYAL SAVOY. Готель класу “люкс”. Загальна територія з готелем Savoy 5*. Приватний лаундж. Розкішні номери і вілли. Можливість користуватися ресторанами на SOHO Square.

Залишити відповідь