Що таке Кешбек від турагенції Pina Colada?

Під терміном «Кешбек» розуміється нарахування бонусів (еквівалентно до гривні) на спеціальний бонусний рахунок туриста. Ця бонусна програма дозволяє накопичувати бонуси та витрачати їх на оплату турів у турагенції Pina Colada.

Який розмір кешбеку від турагенції Pina Colada?

За бронювання туру через сайт турагенції Pina Colada нараховуються бонуси в розмірі 10% вартості туру. Бонуси нараховуються на повну вартість туру, незалежно від того, яку частину туру ви сплатили грішми, а яку - бонусами.

Як отримати кешбек?

Самостійно підібрати собі тур на сайті турагенції Pina Colada через форму пошуку турів. Заповнити та відправити заявку на обраний тур. Після отримання підтвердження та рахунку від Турагенції сплатити повну вартість обраного туру або частину вартості якщо таку можливість надає Туроператор. Після 100% оплати на бонусний рахунок автоматично нараховуються бонуси.

Як бонусами оплатити тур?

При купівлі туру через сайт турагенції Pina Colada в поле форми замовлення «Побажання» впишіть «оплата бонусами». Частина вартості туру буде оплачена в межах залишку бонусів на вашому бонусному рахунку.

Скільки коштів можна використати для оплати туру з бонусного рахунку?

Бонуси можна використати для оплати туру в межах залишку на рахунку, але не більше ніж 5% від вартості туру. Коштами з бонусного рахунку можна сплачувати лише за тури, заброньовані на сайті турагенції Pina Colada через форму «Замовити тур» на сторінці «Пошук турів».

Додаткові переваги

Туристи, що бронюють тури з кешбеком, отримують такий самий сервіс як і будь-які інші клієнти (відстеження рейсів, оформлення та видача документів на тур, надання додаткової інформації, пов’язаної з подорожжю тощо). Якщо при бронюванні турист обере платні додаткові послуги (страхування фінризиків, пов’язаних з КОВІД 19, обрання місць на рейсі, поліпшення умов медичного страхування тощо), то бонуси нараховуватимуться на загальну вартість туру з урахуванням усіх додаткових послуг.

Увага!

Бонусними коштами не можна оплатити Акційні тури та тури з ПРОМОпрайсом. Ціни на такі тури вже знижено Туроператором и вони значно нижче середньориночних. При бронюванні таких турів вам буде надано підтвердження продажу Туроператором по ПРОМОпрайсу чи проведення акції.

Замовляючи бронювання туру з кешбеком турист підтверджує, що ознайомився та погодився з правилами нарахування та використання бонусів а також з Умовами користування Бонусним рахунком турагенції Pina Colada.

Умови користування Бонусним рахунком

Організатором послуги є турагенція Pina Colada (ФОП Заіка Ірина Сергіївна)

Бонусний рахунок — послуга від турагенції Pina Colada, яка дозволяє накопичувати бонусні кошти (еквівалентні до гривні) та витрачати їх на оплату турів, що бронюються через сайт турагенції Pina Colada. Бонусні кошти зараховуються на рахунок за бронювання турів.

Бонусні кошти мають необмежений термін дії, їх можна використати в будь-який час.

Бонусні кошти нараховуються та закріплюються за Туристом та не можуть бути передані іншому туристу (виключення складають члени сім’ї Туриста за його особистою згодою).

Скористатися послугою має право будь-яка особа, не залежно від громадянства та що досягла 18 років.

Організатор має право в односторонньому порядку доповнити чи змінити дані Правила.

Повідомлення про доповнення або зміну Правил використання Бонусного рахунку повинно оголошуватися на сайті та/або e-mail листом на електронні адреси всіх клієнтів, які користуються послугою.

У разі виникнення ситуації, яка допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, та/або спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором. Рішення Організатора є остаточним і оскарженню не підлягає.

Умови використання

Користуючись послугою клієнти підтверджують повну згоду з усіма умовами та правилами послуги, а також зобов’язуються їх виконувати. Факт використання цієї послуги означає ознайомлення і повну згоду клієнта з умовами цих Правил.

Розмір суми Бонусних коштів, які можна використати для оплати туру складає не більше 5% від вартості туру.

Кошти з «Бонусного рахунку» можуть бути використані лише при оплаті турів, заброньованих Туристом через форму замовлення на сайті турагенції Pina Colada.

Бонусними коштами неможливо оплатити всю вартість туру.

Бонусні кошти не є офіційними засобами платежу і їх не можна вивести з системи на ваш рахунок/банківську карту.
Бонусними коштами не можна оплатити акційні тури чи ПРОМОпрайси Туроператора. Ціни на такі тури вже знижено Туроператором.