Туристична агенція всеукраїнської мережі агенцій гарящих путівок

Чому саме PINA COLADA

НАДІЙНІСТЬ

Турагенція «Пина Колада» входить до Всеукраїнської Мережі Агенцій Горящих Путівок, яка налічує 163 агенції та працює на ринку туристичних послуг вже понад 20 років. За цей час Мережа зарекомендувала себе, як надійна, стабільна та чесна компанія.

Підтримка

Повний супровід клієнта - від обрання туру до повернення з подорожі. З нами ви завжди будете знати, які актуальні вимоги зараз до в’їзду в країну вашої подорожі, які у вас мають бути документи, як зареєструватись на рейс, де на вас чекає трансфер, та що робити в будь-якій незрозумілій ситуації. Адже ми завжди на зв’язку зі своїми туристами.

Експертність

Засновниця та директор агенції Pina Colada є Travel-експертом найвідомішої Української площадки Bambarbia Market Place, яка об'єднує кращіх експертів з туризму не тільки України, але й всього світу.

гарантії

Ми працюємо тільки з лідерами туристичного бізнесу. В нашій скарбниці турів пропозиції від кращих туроператорів, які витримали перевірку часом, кризами та локдауном. Наш Смачний коктейль кращих турів – це якісний відпочинок за розумними цінами.

Ці люди роблять ваш відпочинок найкращим

Наша дружна команда

Юрій Заіка

менеджер з продажів та контент-менеджер

Ірина Заіка

Директор, засновниця, Travel-експерт

Рада

Спеціаліст з емоційної підтримки

Де нас шукати

Контакти

Україна, м.Миколаїв, пр.Центральний,81, оф.2

(+380) 63 512 0 101
pinacolada.agp@gmail.com