Нещодавно я інспектувала готелі Хургади. Кожного дня огляд 10-11 готелів. Здебільшого сімейні резорти. Великі, шумні, веселі. Гірки, аквапарки. З гірок з вереском злітають у басейни щасливі діти і їхні батьки. Повз пробігають чоловіки щойно з бару з «детям мороженое, бабе цветы», тобто, черговий коктейльчик або пиво

Навкруги галас

– Олю, виходь з води, ти вже змерзла!
– Ніііі!

– Мамоооо! Хочу ще морозива!
– Вже досить
– Ну мамоо! (майже ридає хлопчик років 6-ти)

І от ми приїжджаємо в черговий готель. До цього мені не знайомий. Йдемо по території. Басейни. Пляж. Затишні доріжки. Я не одразу розумію, що не так.
Але відчуваю, як же мені тут подобається. Спокійно, затишно. Якась зовсім інша атмосфера. Та чому? Розум ще не має відповіді, але душа лікує. Їй тут дуже добре.
Аж раптом помічаю, що зовсім не чутно от того: «Мамооо!» Роздивляюсь навкруги і розумію, що не бачу дітей. Взагалі

Так це ж готель для дорослих, згадую я.

Навіть не думала, що мені так сподобаються готелі з концепцією «18+». Адже я завжди любила дітей. Але.. Але, ось так.

Якщо ви теж готові зізнатись в тому, що хочете саме в такий готель, в мене є для вас декілька перевірених варіантів.

✅SUNRISE HOLIDAY RESORT 5*. 500 метрів до центра Хургади. Трохи застарий. Території майже немає. Але стоїть прямо на березі моря. Є басейн і джакузі просто неба, які підігріваються.
✅MERAKI RESORT 4*. Здається, ніби це якийсь дуже стильний турецький готель взяли і перенесли до Хургади. Перший клубний бохо-готель на Близькому Сході. В 2020 був повністю реновований і відкрився як фактично новий. Має найбільшим пляж на узбережжі Червоного моря – 2600 м. Ніби «четвірка», а враження на 5!
✅THE GRAND PALACE 5*. Дуже красивий. Вишуканий східний стиль. Багато басейнів і номерів swim up, в яких з терас вихід прямо в басейн.
✅MAKADI SPA HOTEL 5*. Власна територія невеличка, але можна користуватися територією ще 4-х мережевих готелів. Дуже зелений, ніби ботанічний сад. Є розкішний інфініті-басейн (з видом на море)

Цікавить ціна? Робіть запит в директ. . Підберемо на ваші дати і вашу компанію.

В наступній публікації – про готелі 18+ в Шарм-ель-Шейху

Залишити відповідь